|     |     |   ENGLISH
  |  
جمعه 29 تير 1397
  |     |  
نوع خبر 
 
 نشست هیات رئیسه دانشگاه کاشان با نماینده محترم مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی
نماینده مردم کاشان در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در دانشگاه کاشان، با رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه کاشان دیدار و گفتگو کرد. مهندس علی اصغر گرانمایه ضمن تبریک دهه فجر و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: رشد و توسعه دانشگاه کاشان در سالهای اخیر موید این مطلب است که نظام مقدس جمهوری اسلامی توجه ویژه ای به مقوله علم دارد. رئیس دانشگاه کاشان نیز ضمن تجلیل از تعامل و ارتباط مناسب نماینده محترم مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه کاشان با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد علمی در کشور تمام توان و تلاش خود را برای رسیدن به این هدف  متعالی و تحقق منویات مقام معظم رهبری به کار گرفته است. دکتر سیدجواد ساداتی نژاد با اشاره به سند چشم انداز دانشگاه کاشان و قرار گرفتن در بین 5 دانشگاه برتر کشور افزود: دانشگاه کاشان برای تحقق اهداف این سند نیاز به همکاری ومساعدت مسئولین شهر بویژه نماینده محترم مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهرستان دارد.          
شنبه 16 بهمن 1389  8:45:5
 دیدار رئیس و هئیت رئیسه دانشگاه کاشان با فرماندار ویژه کاشان
رئیس و اعضای هئیت رئیسه دانشگاه کاشان با حضور در فرمانداری کاشان با فرماندار محترم دیدار کردند. رئیس دانشگاه کاشان، با تبریک ایام الله دهه فجر ، گزارش کوتاهی از فعالیت ها و برنامه های دانشگاه کاشان در چهار سال اخیر ارائه داد. دکتر سیدجواد ساداتی نژاد گفت: سیاست دانشگاه کاشان در سال‌های اخیر بر این اصل استوار است که بتواند در رفع نیازهای شهرستان بویژه در حوزه صنعت موثر باشد. معاون استاندار و فرماندار شهرستان کاشان نیز  ضمن تقدیر از تلاش های دانشگاه کاشان، خواستار تعامل و ارتباط بیشتر دانشگاه کاشان با ادارات و سازمانهای مختلف شهرستان شدند. حسینعلی حاجی با مثبت ارزیابی کردن اقدامات انجام گرفته در دانشگاه کاشان اظهار داشت: دانشگاه بعنوان نماد و مرکز علم و فرهنگ در شهرستان باید در توسعه علمی و فرهنگی شهرستان کاشان کوشا باشد.            
شنبه 16 بهمن 1389  8:44:29
 بیانیه ریاست دانشگاه کاشان بمناسبت سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
سه شنبه 12 بهمن 1389  9:46:57
 بیانیه ریاست دانشگاه کاشان بمناسبت سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
22 بهمن 1357، روز بازگشت به ارزشها و آموزه های اصیل انسانی و اسلامی و  روز به رسمیت شناختن هویت ایرانی _ اسلامی ملت مسلمان ایران بود. ملتی که طی دو قرن متمادی ایستادگی و مقاومت در برابر استبداد و استعمار ، روحیه آزادیخواهانه و عدالت طلبانه ایرانیان را به رخ جهانیان کشید و با به ثمر رساندن این مبارزات در سال 57 ،موجی از شور و امید را در دل تمامی آزادیخواهان جهان برای رهایی از چنگال ظلم و ستم زنده کرد. انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نتیجه ایثار و استقامت مجاهدان جان برکفی بود که به هیچ روی ترویج سکولاریسم و تبلیغ فرهنگ غرب گرایی را در جامعه مسلمان ایران برنمی تابیدند و با اهدای خون خود در راستای به بار نشستن این انقلاب دین خود را نسبت به ایمان و ایران خویش ادا کردند و طومار موهوم استکبار جهانی مبنی بر سکولاریزه کردن ایران اسلامی را با گنجاندن رکن مترقی ولایت فقیه در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران درهم پیچیدند. همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی و تاسیس نظام جمهوری اسلامی، عرصه برای فتنه گری و سلطه طلبی استکبار جهانی تنگ شد و تبرهای زیادی برای ساقط کردن این نهال نوپا یکی پس از دیگری به حرکت درآمد و ایران اسلامی از شرق و غرب، داخل و خارج و دوست و دشمن مورد انواع تهاجمات و فتنه گریهای مختلف قرار گرفت که با لطف و عنایت پروردگار متعال ، رهبری مدبرانه معمار کبیر انقلاب  حضرت امام خمینی(ره) و دشمن شناسی و شجاعت و ایستادگی امام خامنه ای(مدظله العالی) در برابر انحرافات و فتنه گریها و البته در سایه حضور همیشه در صحنه مردم انقلابی و ولایتی ایران اسلامی تمامی توطئه های دشمنان نقش برآب شد و این درخت برومند انقلاب اسلامی امروز پربارتر و باصلابت تر از همیشه در مسیر رشد و تعالی است. اینجانب به نمایندگی از دانشگاهیان دانشگاه کاشان، فرا رسيدن سي و دومین سالگرد دهه فجر و پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران كه روز درهم شکستن کاخ ظلم و ستم، سرآغاز حكومت جهاني الله، برافراشته شدن پرچم عدالت اسلامي، بيداري مستضعفان و تحقق وعده الهي است را به ساحت  بقيه الله الاعظم ارواحناله الفداء و مقام معظم رهبري، حضرت امام خامنه ای و ملت ولایتمدار ايران اسلامي تبريك و تهنيت عرض می نمایم.   دکتر سیدجواد ساداتی نژاد                    
سه شنبه 12 بهمن 1389  9:44:49
 بهره‌برداري از دو طرح فرهنگي ـ مذهبي و نيروگاه CCHP در دهه فجر در دانشگاه كاشان
رئيس دانشگاه كاشان از بهره‌برداري دو طرح فرهنگي، مذهي و نيروگاه CCHP به مناسبت دهه مبارك فجر در اين دانشگاه خبر داد. دكتر سيدجواد ساداتي‌نژاد، خانه رفاهي فرهنگي خواهران با زيربناي 330مترمربع و مسجد نور داشكده معماري و هنر با زيربناي 250مترمربع را از جمله اين طرح‌ها ذكر كرد و افزود: براي اجراي اين طرح‌ها بيش از سه ميليارد و 315 ميليون ريال از محل درآمدهاي اختصاصي دانشگاه هزينه شده است. وي از افتتاح نخستين نيروگاه يك مگاواتي توليد همزمان برق، حرارت و برودت كشور در اين دانشگاه خبرداد و اظهار داشت: براي اجراي اين طرح با 10 ميليارد ريال اعتبار با حمايت مالي سازمان بهينه‌سازي مصرف سوخت تأمين شده است. به گفته وي، اين طر‌ح‌ها همزمان با سي و دومين سالگشت پيروزي انقلاب اسلامي با حضور دكتر علي‌اكبر متكان معاون اداري و مالي و توسعه منابع وزارت علوم، تحقيقات و فناوري به بهره‌برداري مي‌رسد.        
سه شنبه 12 بهمن 1389  9:42:15
1 2 3 4 5 6
انتخاب وب سایت :  

کاشان-کیلومتر ۶ بلوار قطب راوندی
کدپستی 8731753153
تلفن : ۰۳۱۵۵۹۱۹
فكس دبيرخانه : ۰۳۱۵۵۵۱۱۱۲۱