|     |     |   ENGLISH
  |  
پنجشنبه 31 خرداد 1397
  |     |  
نوع خبر 
 
 نتایج آزمون استخدام پیمانی مورخ 21/11/89 دانشگاه کاشان
نتایج آزمون استخدام پیمانی مورخ 21/11/89 دانشگاه کاشان به میزان سه برابر ظرفیت موردنیاز (به ترتیب حروف الفبا)   الف) رشته شغلی کارشناس بازرگانی خارجی: 1-       آقای حسین رضازاده شعرباف سایر شرکت کنندگان در این رشته شغلی حائز حدنصاب نمره از آزمون عمومی نشدند.   ب) رشته شغلی مربی امور آموزشی (مدرک تحصیلی مهندسی شیمی): 1-       آقای جعفر باغبانی آرانی 2-       آقای نبی الله غلامی ارجنگی 3-       آقای علی کامل آرانی   ج) رشته شغلی مربی امور آموزشی (مدرک تحصیلی لیسانس فیزیک) 1-       آقای اسدالله صفایی مبارکه 2-       آقای محمد مریدی 3-       آقای علی اکبر نقاده   د) رشته شغلی کارشناس برنامه و بودجه: 1-       آقای احمدرضا جزایری نوش آبادی تنها شرکت کننده در این رشته شغلی   هـ) رشته شغلی کارگزین 1-       آقای مهدی ایرانی 2-       آقای سیدهادی رضوی 3-       آقای محمدرضا رئوفی مهر 4-       آقای عباس رئیسی 5-       آقای عباس لطفی مفرد 6-       آقای سیدحسن محمدی   و) رشته شغلی مهندسی برق 1-       آقای محمدرضا پرتوی فر 2-       آقای امیرحسین رضوانی 3-       آقای محسن فروغی   شایان ذکر است حسب مورد از افراد مذکور برای شرکت در مصاحبه تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد.   دانشگاه کاشان            
شنبه 30 بهمن 1389  10:47:57
 مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کاشان:مساجد شناسنامه جامعه اسلامی است
مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کاشان گفت: مساجد شناسنامه مسلمانان در جامعه اسلامی است. حجت‌الاسلام عباس خادمیان، در حاشیه افتتاح مسجد نور دانشکده معماری دانشگاه کاشان، با اشاره به اینکه هر جامعه‌ای برای شناخت خود هویت‌هایی دارد، اظهار داشت: این اثر ارزشمند که نماد جامعه اسلامی است برای حفظ دین و نظام ضروری است.   وی، دانشگاه‌ها را مکانی برای پرورش روحیه معنوی دانشجویان دانست و افزود: متاسفانه تا قبل از انقلاب اسلامی در هیچ کدام از دانشگاه‌های ما مسجد وجود نداشت که به برکت انقلاب اسلامی  با ساخت مساجد در دانشگاه‌ها فرصتی برای  دانشجویان فراهم شده تا از این فضای معنونی بهره بیشتری ببرند. به گفته وی، مساجد در جامعه به خصوص دانشگاه‌ها تلفیقی از شور، هیجان، سکوت و آرامش را به نمایش می گذارد و منبعی جز ایمان مذهبی و الهام آسمانی نمی‌تواند داشته باشد. مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کاشان از مسوولان و خیران خواست تا برای داشتن جامعه دینی و مذهبی ساخت مسجد در دانشگاه‌ها را در اولویت کارهای خود قرار دهند. در این مراسم که معاون اداری مالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری نیز حضور داشتند از خیرارجمند آموزش عالی، دکترعلی اکبر آرزه‌گر و مسوولان مربوطه در ساخت این مسجد تقدیر شد. مسجد دانشکده معماری و هنر دانشگاه کاشان با 250 متر مربع مساحت با هزینه یک هزارو 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
شنبه 30 بهمن 1389  7:3:58
 دانشگاهيان دانشگاه كاشان حركت مذبوحانه سران فتنه را محكوم كردند
دانشجويان، استادان وكاركنان دانشگاه كاشان، با برگزاری راهپيمايي،شهادت مظلومانه دانشجوي بسيجي 'صانع ژاله' را محكوم كردند.   در اين راهپيمايي دانشگاهيان با پيمودن مسير مسجد دانشگاه كاشان تا گلزار شهداي گمنام اين دانشگاه با سر دادن شعارهاي 'كروبي حيا كن اسلام را رها كن' ، ' موسوي و كروبي اعدام بايد گردند' و ' شعار ما يك كلام محاكمه والسلام' خواستار برخورد شديد و قاطع مسولان دستگاهاي قضايي با اين فتنه گران شدند.   راهپيمايان با شعارها و دست نوشته‌هاي ' اي رهبر آزاده آماده‌ايم آماده ' و ما ذوالفقار حيدريم فداييان رهبريم' حمايت خود را از نظام جمهوري اسلامي و و لايت فقيه اعلام داشتند. دانشگاهيان دانشگاه كاشان همچنين با فريادهاي 'مرگ براسراييل'،' مرگ برآمريكا ' ،' مرگ بر فتنه گر' و موسوي - اسراييل پيوندتان مبارك' انزجار و تنفر خود را از سران فتنه اعلام كردند.
شنبه 30 بهمن 1389  6:52:2
 بیانیه کانون دانشگاهیان ایران اسلامی-شعبه دانشگاه کاشان بمناسب شهادت مظلومانه دانشجوی بسیجی
در روزهایی که ترکش‌های انقلاب شکوهمند اسلامی این روزها دامن حکومت‌های دیکتاتوری و وابسته عربی را نشانه گرفته و ملت آزادیخواه و مسلمان کشورهای عرب زبان منطقه متاثر از اندیشه‌های انقلابی و آزادیخواهانه معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) وحشت و هراسی مضاعف در دل سران استکبار جهانی و عوامل وابسته آنان در کشورهای مختلف به وجود آورده و موج آزادیخواهی و اسلامی‌گری نوید تشکیل یک خاورمیانه جدید اسلامی، مستقل از سیاست‌های آمریکا و اسرائیل و هم‌پیمانان غربی را در این منطقه نوید می‌دهد، عده معدودی فریب‌خورده، از منافقین و سلطنت‌طلبها گرفته تا بهائیون و مواجب‌بگیران صهیونیست، با اغتشاش و فتنه‌گری و به آتش کشیدن اموال عمومی ، سعی در ایجاد اخلال و بی‌نظمی در کشور را داشتند، اما خود این مزدوران وطن‌فروش نیز نیک می‌دانند که تعدادشان در برابر سیل خروشان ملت ایران در روزهای 9 دی 88 و 22 بهمن امسال کمتر از آن است که بتوانند یارای ایستادگی در برابر ملت ولایتمدار و مومن و متعهد ایران اسلامی را داشته باشند. اما به راستی رقاصی این فتنه‌گران در کنار بوق و سرنای رسانه‌های غربی حامل چه پیامی است؟ رسانه‌هایی که خبرنگارانشان در روز شهادت دانشمندان هسته‌ای ایران خاموشی می‌گزینند، با چه نیتی تمام تمرکز و توان خود را برای پوشش خبری تجمع چند عنصر خودفروخته و فریب‌خورده به کار می‌بندند!؟ هدف رسانه‌هایی که ملت ایران را در خروش میلیونیشان در 9 دی نمی‌بینند و اغتشاشگری عده معدوی را به پای خواسته‌های ملت ایران می‌نویسند، چیست؟! آیا سران فتنه که دیروز مردم را به حضور در راهپیمایی دعوت می‌کردند، امروز پاسخگوی خسارات مادی و معنوی که ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این اغتشاشات متحمل شده است، می‌باشند؟  ... هرچند اقدامات این فتنه‌گران در مقابل حمایت بی دریغ و میلیونی ملت ایران، قطره‌ای در برابر دریاست، اما شنیدن خبر شهادت یکی از دانشجویان بسیجی و حافظ کل قرآن کریم دانشگاه هنر تهران به دست عوامل منافقین در جریان اغتشاشات روزهای گذشته تهران، دل تمامی دانشگاهیان ایران اسلامی را به درد آورد و ما را برای دفاع از خون به ناحق ریخته شده این دانشجوی بسیجی مصمم‌تر ساخت. کانون دانشگاهیان ایران اسلامی- شعبه دانشگاه دانشگاه کاشان ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به خانواده دانشجوی بسیجی شهید صانع ژاله و دانشگاهیان دانشگاه هنر تهران و همچنین عرض تسلیت به حضور مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای، از مسئولان قضائی و امنیتی کشور خواستار برخورد قاطع با سران فتنه و تمامی مسببان این ضایعه دردناک می‌باشد و حال که اتخاذ سیاست رأفت اسلامی از سوی مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سران فتنه را در اهانت به آرمان‌های مقدس امام و شهدا گستاخ‌تر و جری‌تر کرده است، امیدواریم با محاکمه هرچه سریع‌تر آنان در پیشگاه عدالت، این خواص بی‌بصیرت به سزای اعمال ننگین خود برسند. کانون دانشگاهیان ایران اسلامی - شعبه دانشگاه کاشان  
سه شنبه 26 بهمن 1389  14:3:47
 رییس دانشگاه کاشان مسئول کمیته خیرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد
معاون اداری مالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: رییس دانشگاه کاشان به عنوان مسوول کمیته خیرین این وزارتخانه منصوب شد. علی اکبر متکان روز چهارشنبه در حاشیه بهره‌برداری از مسجد نور دانشکده معماری و هنر در جمع کارکنان این دانشگاه اظهار داشت: با توجه به فعالیت‌های درخشان این دانشگاه در جذب خیرین، مسئولیت این کمیته به رییس این دانشگاه "سید جواد ساداتی نژاد" واگذار شده است. وی ابراز امیدواری کرد: تا این کمیته بتواند جذب خیران را در توسعه فضاهای آموزشی به سراسر دانشگاه‌های کشور سرایت دهد.     وی، همچنین به انتخاب رییس این دانشگاه به عنوان یکی از روسای برتر دانشگاههای کشور از طرف وزارت علوم  اشاره کرد و افزود: توسعه فضاهای آموزشی، فرهنگی، ورزشی و رفاهی، ایجاد خوابگاهها، برگزاری کلاس های فوق برنامه و جذب بیش از 100 عضو هیات علمی موجب انتخاب ایشان به عنوان یکی از روسای برتر کشور است. وی، با  اشاره به اینکه دانشگاه کاشان جزء دانشگاههایی است  که در چهار سال اخیر جزء شش تا هفت دانشگاه برتر بوده است خاطر نشان کرد: این دانشگاه تنها دانشگاه در کشور است که پیش قدم در طرح های پایلوت وزارت علوم می شود. متکان، گسترش تک جنسیتی را از برنامه های پیشنهادی این وزارت برای این دانشگاه ذکر کرد و افزود: وزارت علوم حاضر است با توجه به جذب 70 درصد دختر و فضای مذهبی این شهرستان و توقع و تقاضای خانواده ها برای این اقدام کمک و دانشکده ها و پردیس هایی را به وجود آورد. وی، یکی از اهداف دولت نهم و دهم را توسعه دانشگاه ها و فضای فرهنگی ذکر کرد و گفت: با توجه به اینکه در دانشگاهها سرمایه گذاری زیادی برای توسعه فضاها می شود ولی کاربردی کردن این فضاها لازم است. معاون اداری مالی وزارت علوم، پژوهش و تحقیقات کاربردی را از اهداف این وزارت دانست و اظهار داشت: زمانی می توان به این اهداف رسید که در امر آموزش برنامه ریزی صحیحی داشته باشیم. متکان، آموزش، پذیرش و عدالت در توسعه دانشگاههای مناطق محروم را از برنامه های وزارت علوم بیان کرد و افزود: با توجه به حمایت دولت در جذب استادان، اعضای هیات علمی باید دارای اعتقادات دینی، ملی و بومی باشند.
سه شنبه 26 بهمن 1389  7:1:5
1 2 3 4 5 6
انتخاب وب سایت :  

کاشان-کیلومتر ۶ بلوار قطب راوندی
کدپستی 8731753153
تلفن : ۰۳۱۵۵۹۱۹
فكس دبيرخانه : ۰۳۱۵۵۵۱۱۱۲۱