|     |     |   ENGLISH
  |  
يکشنبه 3 تير 1397
  |     |  
نوع خبر 
 
 دستگاه تقطير مداوم توليد اسانس گل محمدي به صورت نيم بها عرضه مي شود
رئيس دانشگاه کاشان از عرضه نيم بهاِي دستگاه تقطير مداوم و توليد اسانس گل محمدي به گلابگیران این منطقه خبر داد و گفت: با توجه به توليد انبوه گل محمدي در شهر قمصر مي‌توان اقتصاد منطقه را متحول کرد.       دکتر سيدجواد ساداتي‌نژاد با اشاره به فعاليت‌هاي کانون دانش و صنعت اسانس و گلاب دانشگاه کاشان گفت: با حمايت‌هاي مالي معاونت علمي و پژوهشي رياست جمهوري دستگاه تقطير مدام را توليد کرده‌ايم و هم اکنون اين دستگاه در مراحل ثبت است.   وي گفت: اين کانون در حال امضاي تفاهم نامه‌اي است که براساس آن نيمي از بهاي ساخت دستگاه تقطير مداوم را تقبل کرده‌ايم تا اين دستگاه‌ها به صورت نيم بها در اختيار مردم قرار گيرد.   وي افزود: دستگاه تقطير مداوم ساخته شده توسط دانشگاه کاشان به ازاي هر سه تن گل محمدي يک کيلوگرم اسانس را توليد مي‌کند اين درحالي است که دستگاه‌هاي موجود در کشور از هر 7 تن گل محمدي يک کيلوگرم اسانس توليد مي‌کنند.   دكتر ساداتي نژاد يادآور شد: يکي از مشکلات اين صنعت وجود دستگاه‌هايي است که به 40 سال گذشته باز مي‌گردد و از آن در گلاب گيري استفاده مي‌شود.   وي اظهار اميدواري كرد: با توليد اين دستگاه و عرضه آن به صورت نيم بها به مردم منطقه علاوه برخدمت‌رساني به مردم منطقه استفاده از دستگاه‌هاي تقطير مداوم را به صورت فرهنگي نهادينه کنيم.   رئيس دانشگاه گفت: با توجه به حجم گسترده توليد گل محمدي در منطقه در صورتي که بتوان دستگاه تقطير مداوم را در مقياس‌هاي صنعتي و در مقياس 25، 50 و 100 کيلويي توليد و در اختيار مردم قرار داد مي‌توان مردم را به توليد اسانس به جاي گلاب‌گيري تشويق کرد.           به گفته دكتر ساداتي‌نژاد با عرضه دستگاه‌هاي تقطير مداوم مي توان تا 500 ميليون ريال صرفه‌جويي ارزي در هر دستگاه به دنبال داشت. قيمت نيم بهاي هر دستگاه تقطير مداوم 7 ميليون تومان برآورد شده است. رئيس دانشگاه گفت: بعد از مرحله ثبت، دستگاه‌هاي تقطير مداوم توسط يک شرکت در مرکز رشد دانشگاه کاشان به توليد انبوه خواهد رسيد. وی  خاطر نشان کرد:  پژوهشكده اسانس‌هاي طبيعي دانشگاه کاشان هم اکنون در حال تعيين استانداردهاي گلاب‌گيري است تا از تقلب‌ها در عرضه گلاب جلوگيري کند.              
چهارشنبه 27 مرداد 1389  9:33:44
 آگهي مناقصه بيمه تكميلي كاركنان دانشگاه كاشان
مدیریت محترم بیمه البرز – آسیا – دانا – پارسیان – ایران – دی – کارآفرین – پاسارگاد – آتیه سازان حافظ – بیمه سینا – ملت   سلام عليكم؛    احتراما،ً نظر به اینکه دانشگاه کاشان در نظر دارد نسبت به بیمه تکمیلی درمان کارکنان خود اقدام نمایند، خواهشمند است فرانشیز نرخ سرانه هر نفر را با درنظر گرفتن شرایط زیر حداکثر تا تاریخ5/6/89 به صورت پاکت دربسته و مهر و امضاء شده آن شرکت به اداره امور حقوقی و قراردادها تحویل و رسید دریافت نمایند. 1-   جبران خسارت جراحيهاي فوق تخصصي شامل: ( مغزو اعصاب – قلب – پيوند قرنيه –  پیوند ریه،كليه و كبد – مغز استخوان) تا سقف 50,000,000 ريال 2-   جراحيهاي عمومي شامل (هزينه شيمي درماني – جراحي ديسك ستون فقرات – لاپاراسكوپي – سنگ شكن – آنژيوگرافي و درمان طبي در مراكز درماني و مراكز جراحيهاي محدود) تا سقف 25,000,000 ريال 3-      هزينه زايمان طبيعي و عمل سزارين و نيز كورتاژ تشخيصي درماني تا سقف 8,000,000ريال 4-   پاراكلينيك 1 شامل: (هزينه‌هاي خدمات تشخيصي – سونوگرافي – راديوتراپي – MRI و انواع اسکن– آندوسكوپي – سيستوسكوپي – ركتوسكوپي – ماموگرفي – اكوكارديوگرافي) تا سقف 2,000,000 ريال 5-      پاراكلينيك 2 – شامل: (هزينه تست ورزش – نوار عضله و عصب – سنجش تراكم استخوان – نوار قلب) – تا سقف 1,500,000 ريال 6-   هزينه‌هاي مربوط به درمان مجاز سرپايي مانند شكستگي‌ها و دررفتگي‌ها – گچ‌گيري – ختنه – بخيه – كرايوتراپي – تخليه كيست – اكسزيون له‌پوم – آنژيوگرافي چشم و ليزر درماني تا سقف 1,500,000 ريال 7-      جبران هزينه‌هاي ليزيك (رفع عيوب انكساري چشم) تا سقف 6,000,000 ريال 8-      آمبولانس داخل شهر 500,000 ريال و خارج شهر 1,000,000 ريال 9-      هزينه آزمايش – راديولوژي – فيزيوتراپي – تا سقف 2,000,000 ريال 10-   جبران هزينه هر نوع ويزيت بدون سقف (به ازاء هر تخصص حداقل یک قرارداد با پزشک متخصص) 11-   جبران هزينه دارو به طور کامل و بدون سقف (در تعهد بیمه پایه) با ضرورت حذف حق فنی داروخانه ها سایر شرایط: 1-      حضور نماینده بیمه در دانشگاه حداقل دو نیم روز صبح در هفته با هماهنگی دانشگاه جهت پاسخگویی و دریافت مدارک کارکنان 2-      پرداخت نقدی و واریز به حساب افراد 3-      معرفی داروخانه های طرف قرارداد و ارائه قرارداد با حداقل 4 داروخانه در کاشان و یک داروخانه در آران و بیدگل 4-      حذف کپی کارت بیمه و دفترچه بیمه پایه برای هر مورد 5-      قرارداد با پزشکان، کلینیک ها و درمانگاههای کاشان مطابق درخواست دانشگاه 6-      در صورتی که پیشنهاد ویژه ای خارج از مبلغ پیشنهادی درخصوص خدمات دندانپزشکی موردنظر است، ارائه فرمائید.   دكتر حسن بخشنده امنيه معاون اداري و مالي دانشگاه     نرخ پیشنهادی: ..................     شرایط و نرخ فوق مورد تأیید می باشد (مهر و امضاء شرکت)                  
چهارشنبه 27 مرداد 1389  6:36:54
 269 دانشجو در دوره آموزش مجازي دانشگاه كاشان شركت كردند
مدير مركز آموزش‌هاي آزاد و مجازي دانشگاه كاشان گفت: در ترم تابستاني آموزش مجازي اين دانشگاه 269 دانشجو از سراسر كشور شركت كردند.   مهندس مجيد نعمتي، با اشاره به اينكه شركت تمام دانشجويان دانشگاه‌هاي تحت نظارت وزارت علوم اعم از دولتي، پيام نور و آزاد و غيرانتفاعي سراسر كشور در اين دوره مجازي بود، افزود: در اين دوره آموزشي براي دانشجويان 24 عنوان درسي ارائه شد.   وي اظهار داشت: اين دوره آموزشي براي دانشجويان مقطع كارشناسي به صورت ترم تابستاني از 20تيرماه تا اول شهريورماه به مدت شش هفته ادامه دارد.   مهندس نعمتي افزود: ثبت‌نام براي شركت در اين دوره به صورت اينترنتي انجام شد و دانشجويان در طول برگزاري دوره، مي‌بايست طبق برنامه زمانبندي شده به صورت آن‌لاين در سامانه آموزش مجازي دروس با اساتيد خود تبادل نظر داشته باشند.   به گفته وي، در پايان ترم و قبل از برگزاري امتحانات دانشجويان مي‌توانند براي شركت در كلاس‌هاي رفع اشكال حضوري به دانشگاه كاشان مراجعه كنند.   مدير مركز آموزش‌هاي آزاد و مجازي دانشگاه كاشان با اشاره به برگزاري اين دوره مجازي از سال گذشته تاكنون افزود: در سال گذشته 68 دانشجو در اين دوره شركت كردند كه امسال با توجه به تنوع دروس تعداد بيشتري از دانشجويان شركت كردند.   تنوع دروس ارائه شده، تعداد شركت‌كنندگان و انجام كليه مراحل كار (به غير از امتحان) به صورت اينترنتي، از جمله ويژگي‌هاي ترم تابستاني مجازي دانشگاه كاشان بوده است.   مهندس نعمتي، شاخة مهندسي، دروس علوم پايه و دروس عمومي را به ترتيب شامل بيشترين شركت‌كنندگان در اين طرح مجازي ذكر كرد و اظهار داشت: امتحانات پايان ترم دانشجويان به صورت حضوري از دوم تا هفتم شهريورماه در اين دانشگاه برگزار مي‌شود.          
سه شنبه 26 مرداد 1389  10:31:56
 دانشجويان طرح ضيافت انديشه: طرح ضيافت انديشه موجب نشاط معنوي و بصيرت ديني مي‌شود
جمعي از دانشجويان شرکت کننده در طرح ضيافت دانشگاه کاشان گفتند: شرکت در اين طرح موجب نشاط معنوي و بالا رفتن بصيرت ديني مي شود.   زهرا ياوري دانشجوي کارشناسي مشاوره دانشگاه الزهرا(س)، هدف از شرکت خود در اين طرح را بهره وري بيشتر از فيوضات ماه رمضان بيان کرد و گفت: با توجه به عناوين درس ها و علاقه‌اي که به اين بحث‌ها و فضاي معنوي داشتم در اين طرح شرکت کردم. فاطمه مس‌فروش از دانشجويان دانشگاه علامه طباطبايي نيز علت شرکت خود در اين طرح را افزايش آگاهي و تقويت قدرت تحليل در زمينه هاي مختلف فرهنگي، سياسي و هم انديشي با ديگر دانشجويان فعال در اين طرح معنوي بيان کرد. يکي از دانشجويان دکتراي دامپزشکي کرمان هم افزود: در اين مدت دوست دارم با افزايش آگاهي به طور کامل شناخته شوم و با بچه هاي مومن و مذهبي هم اتاقي شوم و شب زنده داري معنوي ماه رمضان را در زندگيم تجربه کنم. حسيني يکي ديگر از دانشجويان هم هدف از شرکت خود در اين طرح را خودسازي و بيرون بودن از تعلقات دنيوي و نزديک شدن به جمع دانشجويان بيان کرد. فاطمه ميرزايي، دانشجوي کارشناسي شيمي کاربردي هم گفت: افزايش اطلاعات در زمينه هاي درسي ارايه شده، نو بودن طرح و فضاي معنوي آن در محيط علمي و در ماه مبارک رمضان که در کنار ساير دانشجويان برگزار مي شود از اهداف شرکت من در اين طرح است. يکي ديگر از شرکت کنندگان در اين طرح نيز هدف خود از شرکت در اين طرح را ، بهينه گذراندن فرصت هاي تابستاني در کلاسهاي اين طرح بيان کرد. وي افزود: با توجه به مهم بودن و به روز بودن اين دروس نياز خود را در اين دروس ضروري ديدم و اينکه يک دانشجو فقط نبايد در سطح آنچه که به مقتضاي رشته اش مي خواند، اطلاعات داشته باشد، بلکه اين علوم بسيار ضروري تر از آنهاست و اميدورام بتوانم از اين دروس و علوم زندگي خود بهترين استفاده را ببرم. زينت الهي يکي از دانشجويان رشته طراحي هم گفت: هدف من از شرکت در اين طرح به عنوان کسي که ادعاي دانشجوي بودن و در عين حال بسيجي بودن دارد، لبيک به فرمايش رهبرم است. ديگر دانشجويان هم ، دور شدن از امور روزمره زندگي، استفاده از برنامه هاي متنوع طرح، خداشناسي در کنار خودشناسي، خودسازي را از ديگر هدفهاي شرکت خود در طرح ضيافت انديشه دانشگاه کاشان بيان کردند. شايان ذكر است بيش از يکهزار و 500 دانشجوي دختر و پسر در دو دانشگاه کاشان و علوم پزشکي اين شهرستان در طرح ضيافت انديشه شرکت کرده اند. طرح ضيافت انديشه دانشجويان سراسر کشور را در ماه رمضان دعوت به ضيافتي مي‌کند که در دل ضيافت خدا قراردارد. اين ضيافت در 36 مرکز دانشگاهي برگزار مي شود و دانشجويان از فرصت ماه رمضان بيشترين بهره را براي سير و سلوک معنوي و تعميق بينش ديني در کنار دوستان خود مي برند. 30 دانشگاه بزرگ کشور در مراکز 30 استان و 5 دانشگاه بزرگ شهر تهران و دانشگاه كاشان با همکاري و مساعدت دانشگاه‌هاي ديگر، محل اجراي اين طرح خواهند بود که در مجموع 100 هزار دانشجو در ماه رمضان تحت پوشش برنامه‌هاي اين طرح هستند. کلاس‌هايي که در اين طرح ارايه مي شود، موضوعات مورد نياز و در عين حال جذاب براي دانشجويان است. برنامه‌هاي متنوع معنوي، فرهنگي، اجتماعي، سياسي، هنري و ورزشي که در اين طرح پيش‌بيني شده پاسخگوي سليقه‌هاي مختلف و ذوق‌هاي متنوع دانشجويان است و در نهايت يک فضاي پرنشاط و شاداب، معنوي و روحاني، علمي و آموزشي، صميمي و دوستانه ايجاد شده است              
سه شنبه 26 مرداد 1389  9:33:26
 آگهي مناقصه واگذاري انتشارات  و بوفه‌هاي دانشجويي دانشگاه كاشان
    دانشگاه كاشان درنظر دارد انتشارات و بوفه‌هاي دانشجويي خود را به صورت مناقصه به بخش خصوصي واگذار نمايد. متقاضيان مي توانند با آگاهي از شرايط دانشگاه، جهت بازديد ازمحل مورد واگذاري وارائه نرخ پيشنهادي ( مناقصه ) به شرح جداول ذيل ازتاريخ 25/5/89 تا ساعت 12 مورخ 2/6/89 به دفتر مدیریت اداری و پشتیبانی دانشگاه كاشان يا به سايت دانشگاه www.Old.kashanu.ac.ir مراجعه نمايند.     دريافت فايل PDF جداول و شرايط مناقصه       جدول (الف)                             نرخ پيشنهادي كپي ( به ريال )   A4 يكرو A4 دورو B4 يكرو B4 دورو A3 يكرو A3دورو دانشجويي             اداري               جدول (ب)                             نرخ پيشنهادي پرينت ( به ريال ) پرينتA4   پرينت  A4عكس دار   پرينتA3     تذكر: جهت امكان برابر متقاضيان، نرخ اجاره مجموعه انتشارات دانشگاه به صورت ثابت مبلغ 3,000,000 ريال به صورت ماهيانه مي باشد. - اجاره فروردين، مرداد و شهريورماه معادل 40% اجاره بهاي ماهيانه مي باشد.   مشخصات متقاضي: نام شركت يا موسسه:                       سابقه كار مفيد:           سابقه كار در دستگاههاي دولتي: نام و نام خانوادگي مسئول شركت يا موسسه:                       نام پدر:                      ش.ش:       صادره: آدرس:   تلفن منزل:                                             تلفن محل كار:     مهرو امضاي متقاضي:       شرايط مناقصه:   1- داشتن‌ حداقل 1 سال سابقه ارائه كليه خدمات تكثير و رايانه در دستگاههاي دولتي با ارائه حسن انجام کار. 2- استفاده از دستگاههاي فتوكپي ديجيتال و ليزري قابل اطمينان از لحاظ فني و فراواني قطعات، داراي دقت، قدرت، سرعت بالا و گارانتي حداقل 100,000 كپي براي هر دستگاه و مواد مصرفي قابل دسترس. 3- قابليت ارائه ( 15 دستگاه كپي آفيشيو، شارپ يا توشيبا ديجيتال،با سرعت حداقل 45 كپي در دقيقه، پشت و رو زن، با قابليت Sort كپي) به شرح ذيل: - هفت دستگاه كپي (با سرعت حداقل 55 کپی در دقیقه) براي انتشارات مركزي - سه دستگاه کپی (با سرعت حداقل 45 کپی در دقیقه) براي انتشارات دانشكده معماري و هنر - يك دستگاه کپی (با سرعت حداقل 45 کپی در دقیقه) براي انتشارات اداري دانشكده مهندسي - يك دستگاه کپی (با سرعت حداقل 45 کپی در دقیقه) براي انتشارات اداري دانشكده علوم انساني - يك دستگاه کپی (با سرعت حداقل 45 کپی در دقیقه) براي انتشارات اداري دانشكده علوم - يك دستگاه کپی (با سرعت حداقل 45 کپی در دقیقه) براي انتشارات اداري سازمان مركزي - يك دستگاه کپی (با سرعت حداقل 45 کپی در دقیقه) براي رزرو انتشارات اداري - يك دستگاه کپی (با سرعت حداقل 45 کپی در دقیقه) براي انتشارات ساختمان معاونت آموزشی 4- ارائه يك دستگاه فتوكپي رنگي ليزري جهت استقرار در انتشارات مركزي الزامی می باشد. 5- ارائه یک دستگاه پلاتررنگی درابعاد A0 جهت استقرار در دانشکده معماری و هنر الزامی می باشد. 6- قابليت ارائه (7 دستگاه رايانه مناسب و 7 دستگاه چاپگرHP با سرعت حداقل 25 پرينت در دقيقه) به شرح ذيل: - دو دستگاه رايانه و چاپگر براي سايت پرينت دانشكده معماري و هنر - سه دستگاه رايانه و چاپگر براي سايت پرينت مركزي دانشگاه - دو دستگاه رايانه و چاپگر براي سايت پرینت دانشکده علوم انسانی - همچنين ارائه يك دستگاه اسكنر و يك دستگاه چاپگر رنگي تا ابعاد A3 براي سايت پرينت دانشكده معماري و هنر. 7- استقرار كليه تجهيزات صحافي در محل انتشارات مركزي با بهره مندي از نيروي كارآمد، و ارائه خدماتي ارزان الزامي است. 8- استفاده از كاغذ مرغوب (80 گرم و سفيد )  و نيروهاي كارآمد و خوش برخورد. 9- پيمانكار موظف است يك نفر را بعنوان نماينده و سرپرست كلي نيروهاي بكارگرفته شده ( غير از نيروهاي شاغل) و رابط با دانشگاه با تائيد مديريت اداري و پشتيباني، جهت حضور تمام وقت در دانشگاه معرفي نمايد. نماينده مذكور مي بايست داراي ظرفيتهاي سرپرستي باشد و با جنبه هاي مختلف كار و امورمالي و حسابداري آشنايي كافي داشته باشد. 10- مدت واگذاري از 1/7/89 لغايت 30/6/90 بمدت یک سال خواهد بود. 11- واریز وجه مبلغ 5,000,000 ریال به حساب شماره 1609055584 سپرده دانشگاه کاشان نزد بانک تجارت جهت شرکت در مناقصه، بدیهی است چنانچه برنده ی در مناقصه حاضر به انعقاد قرارداد نشود مبلغ یادشده          به نفع دانشگاه ضبط خواهد شد. 12- کسورات قانونی احتمالی به عهده پیمانکار می باشد.       كليه نرخهاي پيشنهادي جداول ( الف و ب ) و موارد فوق مورد تائيد مي باشد. نام و نام خانوادگي متقاضي :                                                                      مهروامضاي متقاضي   مكانهاي مورد واگذاري مزايده بوفه هاي دانشجويي   1-       بوفه مركزي برادران 2-       بوفه مركزي خواهران 3-       بوفه‌های دانشکده معماری و هنر 4-       بوفه‌های دانشکده علوم انسانی 5-       بوفه‌های خوابگاه خواهران و برادران     اينجانب .................................... فرزند .................. متولد .............. به ش.ش ......................... متقاضي شرکت در مزایده می باشم و اجاره بوفه های فوق را به مبلغ .............................. ريال پيشنهاد مي نمايم.   امضاء متقاضي      لازم به ذكر است افراد متقاضي داراي سوابق كاري مرتبط در اولويت مي باشند و دانشگاه كاشان در رد يا قبول پيشنهاد مختار است.    لطفا سوابق قبلي خود را به طور كامل بنويسيد.   .............................................................................................................................................. .............................................................................................................................................. .............................................................................................................................................. .............................................................................................................................................. .............................................................................................................................................. ..............................................................................................................................................   زمان قرارداد از 20/6/89 لغايت 20/4/90 مي باشد.       معاونت اداری و مالی دانشگاه                                
سه شنبه 26 مرداد 1389  7:41:37
1 2 3
انتخاب وب سایت :  

کاشان-کیلومتر ۶ بلوار قطب راوندی
کدپستی 8731753153
تلفن : ۰۳۱۵۵۹۱۹
فكس دبيرخانه : ۰۳۱۵۵۵۱۱۱۲۱