|     |     |   ENGLISH
  |  
پنجشنبه 31 خرداد 1397
  |     |  
نوع خبر 
 
 هفتمين شماره نشریه الكترونيكي «صفر و یک» منتشر شد
  بنا به اعلام انجمن علمي گروه مهندسي كامپيوتر شماره هفتم نشریه تخصصی و الکترونیکی اين گروه با نام «صفر و یک» به عنوان تنها نشریه الکترونیکی دانشگاه كاشان منتشر شد. امین بابادی و حسین حسینی از دانشجویان ورودی 86 مقطع کارشناسی گروه مهندسي كامپيوتر به ترتيب مدير مسئول و سردبير اين نشريه الكترونيكي هستند. این نشریه که حاصل تلاش سه‌ماهه دانشجويان گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه است، در 45 صفحه در قالب pdf آماده شده و از طريق نشاني‌هاي زير قابل دريافت مي‌باشد.   لینک دانلود با کیفیت بالا: 10.6MB http://ce.old.kashanu.ac.ir/0And1/SefroYek_7_High_Quality.pdf   لینک دانلود با کیفیت متوسط: 4.2MB http://ce.old.kashanu.ac.ir/0And1/SefroYek_7_Standard_Quality.pdf   لینک دانلود با کیفیت پایین: 2.1MB http://ce.old.kashanu.ac.ir/0And1/SefroYek_7_Low_Quality.pdf          
شنبه 25 مهر 1388  13:23:29
 به دنبال امضاء تفاهم‌نامه با شركت خودروسازي ساميار: پژوهشكده خودرو در دانشگاه كاشان راه‌اندازي مي‌شود
  رئيس دانشگاه كاشان از امضاء تفاهم‌نامه همكاري با شركت خودروسازي ساميار در زمينه راه‌اندازي پژوهشكده خودرو خبر داد. دكتر سيدجواد ساداتي‌نژاد گفت: براساس اين تفاهم‌نامه شركت ساميار ضمن مشاركت در احداث پژوهشكده خودرو، اولويت‌هاي پژوهشي مورد نياز خود را به صورت سالانه به دانشگاه اعلام مي‌كند. همچنين اين شركت با حمايت از طرح‌هاي كاربردي و پروژه‌هاي تحقيقاتي استادان و دانشجويان در زمينه خودرو، حمايت از پايان‌نامه‌ها و تجهيز آزمايشگاه‌هاي پژوهشكده،‌موضوعات پايان‌نامه‌هاي مورد نياز خود را به دانشگاه سفارش مي‌دهد. دانشجويان دانشگاه نيز مي‌توانند براي گذراندن دوره كارآموزي از بخش‌هاي مختلف شركت استفاده نمايند.     رئيس دانشگاه كاشان افزود: دانشگاه نيز متقابلاً‌ متعهد شده است: پژوهش‌هاي بنيادي و كاربردي و يا توسعه‌اي در زمينه خودرو را انجام دهد و خدمات مشاوره‌اي علمي و فناوري به شركت ارائه كند. همچنين دانشگاه براي ادامه تحصيل متخصصان شركت در دوره‌هاي تحصيلات تكميلي تسهيلات ارائه مي‌كند و دوره‌هاي كوتاه مدت آموزشي مورد نياز شركت را برگزار نمايد. امكان استفاده از امكانات كتابخانه‌اي، نرم‌افزاري، آموزشي و رفاهي دانشگاه نيز براي شركت فراهم است. دكتر سيدجواد ساداتي‌نژاد ادامه داد: اين تفاهم‌نامه با هدف تلاش در جهت افزايش توان و اطلاعات علمي و كاربردي منطقه در زمينه خودرو، حمايت از ايجاد و توسعه فناوري در زمينه مهندسي توليد خودرو و ارائه راهكارهاي علمي و عملي در جهت توليد، طراحي و ساخت خودرو به امضاء رسيده است. وي بهره‌گيري از پيشرفت‌هاي نوين علمي و تحقيقاتي در راستاي توسعه صنايع خودرو، تلاش در جهت تجاري‌سازي نتايج تحقيقات، تلاش در جهت شناسايي و ارتباط با مراكز و مؤسسات مشابه داخلي و خارجي را از ديگر اهداف اين تفاهم‌نامه ذكر كرد.       شايان ذكر است اين تفاهم‌نامه كه روز سه‌شنبه 21/7/88 در نشست شوراي اداري شهرستان امضاء شد؛ علاوه بر امضاي دكتر سيدجواد ساداتي‌نژاد رئيس دانشگاه كاشان و مهندس ناصر آقا محمد مدير عامل شركت ساميار به امضاء ‌مهندس علي‌اصغر گرانمايه‌پور نماينده مردم شهرستان‌هاي كاشان و آران و بديگل در مجلس شوراي اسلامي، دكتر عليرضا ذاكر اصفهاني استاندار اصفهان و حسينعلي حاجي معاون استاندار و فرماندار كاشان نيز رسيده است. اين تفاهم‌نامه كه در 6 بند و چهار نسخه تهيه شده است به مدت 5 سال شمسي اعتبار دارد و پس از پايان هر دوره  با توافق طرفين قابل تمديد مي‌باشد.        
شنبه 25 مهر 1388  13:16:7
 بررسي خسارت‌هاي خشكسالي و سرمازدگي در دانشگاه كاشان
با حضور مسئول ستاد حوادث غيرمترقبه استان اصفهان در دانشگاه كاشان، خسارت‌هاي خشكسالي و سرمازدگي فضاي سبز اين دانشگاه مورد بازديد قرار گرفت. مهندس منصور شيشه‌فروش در حاشيه اين بازديد در ديدار با رئيس دانشگاه ابراز اميدواري كرد با تخصيص اعتبار لازم بخشي از آسيب‌هاي وارده به فضاي سبز دانشگاه جبران شود. شايان ذكر است در دانشگاه كاشان 30هكتار فضاي سبز وجود دارد كه براثر خشكسالي و سرمازدگي با از بين رفتن 2 هزار و 200 اصله درخت خسارتي بالغ بر 5 ميليارد ريال به فضاي سز اين دانشگاه وارد آمده است.      
شنبه 25 مهر 1388  12:59:49
 برگزاري اولين آزمون اينترنتي در دانشگاه كاشان
حجت‌الاسلام و المسلمين خادميان از برگزاري آزمون تفسير سوره حجرات به صورت اينترنتي و با همكاري مركز آموزش‌هاي آزاد و مجازي دانشگاه خبر داد و افزود: در اين آزمون سؤالاتي از كتاب تفسير سوره حجرات حجت‌الاسلام و المسلمين قرائتي مطرح شد و 35 نفر از كارمندان دانشگاه به صورت غيرحضوري و با استفاده از سامانه جديد اينترنتي مركز آموزش‌هاي آزاد و مجازي دانشگاه در آن شركت كردند. مسئول نهاد نمايندگي ولي فقيه در دانشگاه كاشان با ابراز رضايت از اين سامانه جديد، راه‌اندازي اين سيستم را در راستاي تحقق عيني اصلاح الگوي مصرف برشمرد و تصريح كرد: عدم نياز به حضور فيزيكي همكاران جهت آزمون‌ها، صرفه‌جويي در كاغذ و وقت، سهولت در تصحيح سؤالات و اعلام فوري نتايج آزمون از ويژگي‌هاي مهم اين سامانه مي‌باشد. همچنين كارشناس مسئول مركز آموزش‌هاي آزاد و مجازي دانشگاه كه مسئوليت فني اين آزمون را برعهده داشت گفت: اين مركز آمادگي دارد آزمون‌هاي مشابه را براي ساير واحدهاي دانشگاه برگزار نمايد. سيداميرحسين نيكوكار افزود: امكان تعريف امتحانات مختلف‌، تعريف كاربري با اختصاص نام كاربري و رمز ورود، امكان ايجاد بانك سؤالات براي هر آزمون، امكان طراحي سؤالات به صورت چند زبانه، امكان نمايش راندوم و تصادفي سؤالات و توليد گزارش و ارائه آمار مختلف از ويژگي‌ها و قابليت‌هاي اين سامانه است.      
شنبه 25 مهر 1388  12:58:48
 اعلام سري دوم اسامي دانش‌آموختگان ممتاز مقطع كارشناسي پذيرفته شده بدون آزمون در مقطع كارشناسي ارشد
ضمن عرض تبريك، جهت مشاهده اسامي دانش‌آموختگان ممتاز دوره كارشناسي كه بدون آزمون در مقطع كارشناسي‌ارشد سال تحصيلي 89-88 پذيرفته‌ شده‌اند روي لينك كليك كنيد. پذيرفته‌شدگان مي‌توانند جهت ثبت‌نام و ادامه تحصيل همراه با مدارك ذيل به مديريت تحصيلات تكميلي مراجعه نمايند: 1-      اصل مدرك ليسانس به همراه يك برگ فتوكپي 2-      اصل گواهي فارغ‌التحصيلي تا تاريخ 31/6/88 به همراه يك برگ فتوكپي 3-      12 قطعه عكس رنگي 4×3 4-   اصل و فتوكپي كارت معافيت يا پايان خدمت وظيفه عمومي يا مدركي دال بر روشن بودن وضعيت نظام وظيفه براي پذيرفته‌شدگان ذكور 5-      گواهي بلامانع بودن ادامه تحصيل شاغلان 6-      اصل كارت ملي همراه با فتوكپي 7-      اصل شناسنامه به همراه يك سري فتوكپي از تمام صفحات   ضمناً پذيرفته‌شدگاني كه از طريق آزمون سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شده‌اند يا در صورت عدم تمايل به استفاده از سهميه مذكور هرچه سريعتر موضوع انصراف خود را به دفتر استعدادهاي درخشان اطلاع دهند.       دفتر استعدادهاي درخشان      
سه شنبه 21 مهر 1388  11:16:10
1 2 3 4
انتخاب وب سایت :  

کاشان-کیلومتر ۶ بلوار قطب راوندی
کدپستی 8731753153
تلفن : ۰۳۱۵۵۹۱۹
فكس دبيرخانه : ۰۳۱۵۵۵۱۱۱۲۱