|     |     |   ENGLISH
  |  
پنجشنبه 31 خرداد 1397
  |     |  
نوع خبر 
 
 مناقصات تاسيسات، فضاي سبز، خدماتی و نظافتی
  جهت نمایش کلیک کنید  
چهارشنبه 30 بهمن 1387  14:21:49
 دانشكده علوم انساني دانشگاه كاشان به بهره‌برداري رسيد
  به مناسب سي‌امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي دانشكده علوم انساني دانشگاه كاشان روز دوشنبه 21 بهمن‌ماه با حضور استاندار اصفهان به بهره‌برداري رسيد. رئيس دانشگاه كاشان گفت: اين دانشكده در مساحت شش‌هزار مترمربع در دو طبقه ساخته شده است. دكتر سيدجواد ساداتي‌نژاد افزود: براي ساخت اين دانشكده بيش از 35ميليارد ريال از محل اعتبارات ملي هزينه شده است.     وي با اشاره به اينكه در اين دانشكده نزديك به سه‌هزار دانشجو در 8 رشته تحصيل مي‌كنند ابراز داشت: براي سال آينده رشته‌هاي حسابداري و مديريت مالي به رشته‌هاي اين دانشكده افزوده خواهد شد.      
دوشنبه 21 بهمن 1387  19:35:34
 عمليات ساخت چند طرح عمراني در دانشگاه كاشان شروع شد
به مناسبت سي‌امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي عمليات ساخت پنج طرح عمراني، آموزشي و ورزشي با حضور نماينده مردم شهرستان‌هاي كاشان و آران و بيدگل در مجلس شوراي اسلامي در دانشگاه كاشان شروع شد. رئيس دانشگاه كاشان تأسيس پژوهشكده نانو، انرژي، فرش، سالن چند منظوره ورزشي و كتابخانه مركزي را از جمله اين طر‌ح‌ها ذكر كرد. دكتر سيدجواد ساداتي‌نژاد افزود: براي اجراي اين طر‌ح‌ها كه در مساحت 19هزارمترمربع ساخته خواهد شد بيش از 120ميليارد ريال اعتبار پيش‌بيني شده است.    
دوشنبه 21 بهمن 1387  19:33:55
 نقش‌آفرينان سي‌سال خدمت دانشگاه كاشان گردهم آمدند
گردهمايي نقش‌آفرينان سي‌سال خدمت دانشگاه كاشان با حضور مسئولان دانشگاه در سي‌سال بعد از انقلاب، روز دوشنبه 21 بهمن‌ماه در دانشگاه كاشان برگزار شد. نماينده ولي‌فقيه و امام جمعه كاشان در اين گردهمايي ضمن قدرداني از فعاليت‌هاي اين نقش‌‌آفرينان و ذكر خاطراتي از حضرت امام(ره) گفت: اين انقلاب كه در ساية اسلام با تدبير حضرت امام (ره) و بركت خون شهدا شكل گرفت توانست با درايت مقام معظم رهبري و همت دولتمردان و كارگزاران نظام منشأ خدمات و دستاوردهاي عظيمي در زمينه‌هاي مختلف و سربلندي نظام جمهوري اسلامي در عرصه‌هاي جهاني باشد. آيت‌ا... عبدالنبي نمازي، پيشرفت‌هاي علمي و تحقيقاتي، توليد علم و شكوفايي و فناوري را مهم‌ترين دستاورد انقلاب دانست و افزود: پاسداري از اين انقلاب و حفظ ارزش‌هاي اسلامي رسالت آحاد مردم به خصوص فرهيختگان، اساتيد و مسئولان دانشگاهي است. رئيس دانشگاه كاشان هم در اين آيين گزارش كلي از عملكرد سي‌ساله بعد از انقلاب در بخش‌هاي دانشجويي، اعضاي هيأت علمي، پژوهشي و آموزشي و مقايسه وضعيت سال‌هاي اوليه و شرايط حاضر ارائه كرد. دكتر سيدجواد ساداتي‌نژاد، ضمن بيان موضوعات مسائل راهبردي دانشگاه و گذري بر افق آينده اين دانشگاه از رؤسا، مديران و مسئولين فعلي و پيشين دانشگاه خواست با توجه به تجربيات خود در طول سي‌سال خدمت در ترسيم و تحقق چشم‌انداز آينده دانشگاه كمك كنند. مسئول دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري، حجت‌الاسلام عباس خادميان هم، مهمترين ويژگي دستاورد انقلاب را حفظ ارزش‌ها و مباني اسلامي ذكر كرد و از مسئولان خواست تا آموزه‌هاي نهج‌البلاغه و قرآن و تعاليم اسلامي را براي آموزش به دانشجويان بكار گيرند. در اين آيين، دكتر علي شريف، دكتر مهدي معرفت، دكتر مجتبي شريعتي‌نياسر، و دكتر حسن دقيق رؤساي پيشين دانشگاه كاشان گزارشي از دورة فعاليتشان در اين دانشگاه بيان كردند.    
دوشنبه 21 بهمن 1387  19:32:59
 امضاء تفاهم‌نامه همكاري بين دانشگاه كاشان و پژوهشكده صنايع رنگ ايران
مدير گروه همكاري‌هاي علمي و بين‌المللي دانشگاه كاشان گفت: به منظور همفكري و همكاري‌هاي آموزشي، پژوهشي و فناوري، تفاهم‌نامه همكاري ميان رؤساي اين دانشگاه با پژوهشكده صنايع رنگ ايران در تاريخ 15/11/87 امضاء شد. دكتر جواد صفايي قمي افزود: استفاده مطلوب از توانايي‌هاي پژوهشكده و دانشگاه در جهت اجراي پروژه‌هاي پژوهشي ـ كاربردي مورد نياز، برگزاري نشست‌هاي علمي مشترك و تبادل افكار، اطلاعات و تبادل اسناد و مدارك علمي و استفاده از تجهيزات پژوهشي مشترك از موضوع‌هاي اين تفاهم‌نامه است. به گفته وي، با امضاي اين تفاهم‌نامه،‌ عناوين پژوهشي پيشنهادي و توافق شده طرفين در اولويت قرارمي‌گيرد و پروژه‌هاي پژوهشي به صورت مشترك اجرا مي‌شود. دكتر صفايي، دعوت از متخصصين براي حضور در سمينارهاي علمي، دوره‌هاي آموزشي و فناوري، ‌انتشار مقالات علمي حاصل از نتايج پروژه‌هاي پژوهشي مصوب با نام مشترك دانشگاه و پژوهشكده و فراهم نمودن امكان بازديدهاي علمي محققين و متخصصين را از ديگر موارد همكاري‌هاي مشترك ميان دانشگاه كاشان و پژوهشكده صنايع رنگ ذكر كرد. به گفته وي، با امضاء اين تفاهم‌نامه همكاري اعضاي هيأت علمي و متخصصين و ارائه خدمات علمي، آزمايشگاهي و تجهيزات تحقيقاتي مورد نياز براي پروژه‌هاي پژوهشي اجرا مي‌شود. اين تفاهم‌نامه كه در هفت ماده و 21 بند در دو نسخه امضاء شده به مدت پنج سال اعتبار دارد و در صورت رضايت طرفين قابل تمديد است. شايان ذكر است پژوهشكده صنايع رنگ در سال 1377 در ساختمان معاونت پژوهشي وزارت فرهنگ و آموزش عالي وقت فعاليت‌هاي خود را آغاز نمود. اين پژوهشكده در حال حاضر داراي دو معاونت پژوهشي و فناوري و اداري و مالي با دارا بودن 9 گروه پژوهشي، دفتر ارتباط با صنعت و مركز رشد مي‌باشد.    
يکشنبه 20 بهمن 1387  8:32:38
1 2 3
انتخاب وب سایت :  

کاشان-کیلومتر ۶ بلوار قطب راوندی
کدپستی 8731753153
تلفن : ۰۳۱۵۵۹۱۹
فكس دبيرخانه : ۰۳۱۵۵۵۱۱۱۲۱