|     |     |   ENGLISH
  |  
پنجشنبه 31 خرداد 1397
  |     |  
نوع خبر 
 
 قابل توجه اعضاي محترم هيئت علمي و پرسنل گرامي دانشگاه كاشان
پس از انحلال دبيرستان پسرانه دانشگاه و انتقال دانش آموزان اين دبيرستان به دبيرستان غيرانتفاعي پسرانه الغدير كه با همان كادر مديريتي و علمي دبيرستان دانشگاه اداره مي شود با مسئولين محترم دبيرستان مذكور مذاكره به عمل آمده و مقرر گشته است فرزندان كاركنان دانشگاه كماكان از تخفيف 50% پرداخت شهريه برخوردار باشند. از اين رو پرسنل محترم مي توانند با ارائه حكم كارگزيني يا معرفي نامه از معاونت آموزشي دانشگاه جهت ثبت نام فرزندان خود به اين دبيرستان واقع در خيابان محتشم مراجعه فرمايند. ضمناً از آنجا كه ثبت نام در كلاسهاي اول دبيرستان شامل محدوديت زماني مي باشد لازم است هرچه سريعتر دراين خصوص اقدام به عمل آيد. باتشكر اميرحسين رسول نيا معاون آموزشي و تحصيلات تكميلي
سه شنبه 28 خرداد 1387  13:52:49
 دسترسي به IF مقالات در مجلات فارسی در سیستم ISC تا سال 86
جهت دسترسي به IF مقالات در مجلات فارسی در سیستم ISC ابتدا وارد سايت www.srlst.com   شده سپس اقدامات ذيل را انجام دهيد: 1. بر روي جعبه زرد رنگ تحت عنوان   (Islamic World Science Citation Center (ISC  كليك شود. 2. در صفحه باز شده آيكون گزارشهاي ستنادي نشريات فارسي Persian-JCR كليك كنيد. 3. در سمت راست صفحه باز شده جعبه ميانگين ضريب تاثير كليك شود. 4. در مرحله بعد در سمت راست صفحه باز شده سال مورد نظر انتخاب شود و بر روي آيكون ميانگين ضريب تاثير كليك كنيد. 5. در صفحه باز شده، لیست الفبایی مجلات دارای ضریب تاثیر سال مورد نظر مشاهده می گردد. علاوه بر عنوان مجله، و میانگین ضریب تاثیر مجله در حوزه مربوطه قابل رویت می باشد.  
سه شنبه 28 خرداد 1387  10:58:13
 قابل توجه اساتيد محترم:كارگاه آموزشي مديريت و داده كاوي اطلاعات علمي
این دوره برای معرفی برنامه کاربردی اندنوت در پژوهشهای علمی طراحی شده است. شركت كنندگان در این كارگاه مهارت‌های عملی ذیل را فرا خواهند گرفت: روشهای مختلف برای جستجوی اطلاعات علمی ایجاد کتابخانه‌های دیجیتالی شخصی و آنلاین با استفاده از اندنوت 11 سازماندهی کتابشناسی و تنظیم فهرست منابع مورد استفاده بر اساس استاندارد‌های علمی سازماندهی و ذخیره سازی ... . موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی دوره سوم:اول،دوم و سوم تیرماه 1387   مدرس: دکتر احمد سلطانی نژاد محل برگزاری: تهران، موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی اطلاعات بیشتر جهت ثبت نام  
يکشنبه 26 خرداد 1387  7:26:48
 همزمان با شصتمين سال همكاري ايران و يونسكو امضاي تفاهم نامه همكاري بين دانشگاه كاشان و كميسيون ملي يونسكو
رئيس دانشگاه كاشان از امضاي تفاهم‌نامه بين اين دانشگاه و كميسيون ملي يونسكو خبر داد. دكتر «سيدجواد ساداتي‌نژاد» گفت: اين تفاهم نامه‌ها كه با حضور دبير كميسيون ملي يونسكو در دانشگاه كاشان به امضاء رسيده است، در زمينه‌هاي مختلف علمي، پژوهشي، عرفان،‌ فرهنگي، تاريخي، نجوم و كاشان‌شناسي است. به گفته وي، تهيه طرح توجيهي ايجاد كرسي فرش يونسكو در دانشگاه كاشان، طراحي جايزه بين‌المللي غياث‌الدين جمشيد كاشاني در رياضي و نجوم، تعريف يك فعاليت بين‌المللي يا منطقه‌اي در زمينه اسانس‌هاي طبيعي و برگزاري مشترك همايش ملي بزرگداشت افضل‌الدين كاشاني در دانشگاه كاشان از جمله اين تفاهم‌‌ها است. ايشان، بررسي زمينه‌هاي برگزاري مشترك برنامه كاشان‌شناسي، برقراري ارتباط پژوهشكده انرژي دانشگاه با كميته‌هاي مرتبط در كميسيون ملي يونسكو، فعاليت مشترك در سال 2009 كه توسط يونسكو سال نجوم ناميده شده در ساخت اسطرلاب و آموزش همگاني نجوم و همكاري در برگزار ينمايشگاه طرح و فرش كاشان در يونسكو را از ديگر موارد همكاري و مورد تفاهم بين دانشگاه كاشان و كميسيون ملي يونسكو ذكر كرد.     دكتر ساداتي‌نژاد ابراز اميدواري كرد با انجام اين تفاهم‌نامه‌ها و استفاده از پتانسيل‌هاي مختلف اين دانشگاه زمينه شكوفايي و پويايي بيشتر اين دانشگاه در ابعاد مختلف علمي، پژوهشي و فرهنگي فراهم گردد. دكتر سعيدآبادي دبير كل كميسيون ملي يونسكو نيز با استقبال از ايجاد همكاري‌ها و تعامل بين كميسيون ملي يونسكو و دانشگاه كاشان اظهار اميدواري نمودند تا كميسيون مذكور نسبت به ارتقاء سطح همكاري‌ها در حوزه‌هاي مختلف فرهنگي، آموزشي، ارتباطات، علوم طبيعي و علوم اجتماعي انساني دانشگاه را همراهي نمايد.  
شنبه 25 خرداد 1387  16:3:5
 برگزاري آزمون دكترا در دانشگاه كاشان
  مدير تحصيلات تكميلي دانشگاه كاشان از برگزاري سومين آزمون دكترا در اين دانشگاه خبر داد. دكتر علي قربان‌پور گفت: در اين آزمون كه به مدت دو روز ادامه دارد 173 نفر داوطلب دختر و پسر شركت كرده‌اند كه 90درصد شركت كنندگان را داوطلبان دختر تشكيل مي‌دهد. وي، رشته‌هاي اين آزمون را شامل رشته رياضي در گرايش جبر و رشته شيمي در گرايش‌هاي آلي، معدني، فيزيك و تجزيه ذكر كرد. ايشان با اشاره به اينكه حدود 13 درصد از شركت كنندگان در اين آزمون پذيرفته مي‌شوند يادآور شد: اگر چنانچه پس از بررسي آزمون تعداد قبول‌شدگان به حد نصاب نرسد مجدداً در آن رشته آزمون برگزار مي‌شود. به گفته وي، هم اكنون 26 نفر در رشته‌هاي مختلف در مقطع دكترا در دانشگاه كاشان مشغول به تحصيل مي‌باشند.  
شنبه 25 خرداد 1387  15:52:3
1 2 3 4 5 6
انتخاب وب سایت :  

کاشان-کیلومتر ۶ بلوار قطب راوندی
کدپستی 8731753153
تلفن : ۰۳۱۵۵۹۱۹
فكس دبيرخانه : ۰۳۱۵۵۵۱۱۱۲۱