|     |     |   ENGLISH
  |  
يکشنبه 3 تير 1397
  |     |  

 

قابل توجه شرکت کنندگان در اولین گردهمایی دانش آموختگان دانشگاه کاشان

اولین گردهمایی دانش آموختگان دانشگاه کاشان در تاریخ پنج شنبه 23 شهریور در دانشگاه کاشان برگزار خواهد شد.

1- متقاضیانی که برای خوابگاه چهارشنبه شب اقدام کرده اند از ساعت 19 الی21 در درب ورودی شماره 2(درب اصلی) با ارائه فیش واریزشده برای خوابگاه یا پرداخت وجه نقدی پذیرش خواهند شد. شایان ذکر است دانشگاه در قبال مراجعات قبل و بعد از ساعت اعلام شده مسئولیتی نخواهد داشت.

2- پذیرش مابقی شرکت کنندگان از ساعت 9 الی 10 صبح در درب ورودی شماره 2 دانشگاه انجام خواهد گرفت. ارائه فیش واریزی یا پرداخت نقدی هزینه ثبت نام در زمان پذیرش الزامی است.

3- برنامه گردهمایی دانش آموختگان بعد از پذیرش، ساعت 10 صبح در تالار آزادی دانشگاه اغاز خواهد شد (بخشهای متنوعی از جمله صندلی داغ ویژه اساتید دانشگاه، تریبون آزاد دانش آموختگان، موسیقی سنتی، مسابقه و انتخابات شورای کانون دانش آموختگان دانشگاه کاشان و ... از جمله بخشهای این گردهمایی خواهد بود). بعد از اتمام برنامه در تالار آزادی و اقامه نماز در مسجد و سرو نهار در رستوران دانشگاه، ثبت نام کنندگان در بخش کاشانگردی عازم اماکن تاریخی و دیدنی شهر کاشان خواهند شد و ساعت 17 روز 23 شهریور این گردهمایی به پایان خواهد رسید.(ضمناً عزیزانی که مایلند پنج شنبه شب نیز از خوابگاه استفاده کنند تسهیلات لازم اندیشیده شده و با پرداخت هزینه ذکر شده می توانند در خوابگاه مستقر شوند)

4- افرادی که مایلند در برنامه تریبون آزاد دانش آموختگان مشارکت داشته باشند می توانند در زمان پذیرش به مسئولین برگزاری گردهمایی مراجعه کنند.

5- شایان ذکر است هزینه ثبت نام اولیه برای هر نفر 15 هزار تومان می باشد و در صورت داشتن همراه نیز این مبلغ به صورت جداگانه دریافت خواهد شد. مابقی هزینه ها به ازای هر فرد به شرح ذیل می باشد: صبحانه هر وعده هزار تومان، نهار و شام هر وعده 5 هزار تومان، برنامه کاشان گردی 5 هزار تومان، خوابگاه هر شب ده هزار تومان

 

 

 

تعداد بازديد از اين صفحه : 6801
انتخاب وب سایت :  

کاشان-کیلومتر ۶ بلوار قطب راوندی
کدپستی 8731753153
تلفن : ۰۳۱۵۵۹۱۹
فكس دبيرخانه : ۰۳۱۵۵۵۱۱۱۲۱